Na favorita jsme neměli....

19. 4. 2016

V sobotu odpoledne naši junioři nastoupili na hřišti kvalitního celku soutěže - Sokola Hrabová- a opět se řešily absence (chyběli dlouhodobě zdravotně vyřazeni Kolkop a Szabo, dále Šorma,Prieložný,Bogdán,Zelenka a Drga..),takže opět museli pomoci dobrovolníci z řad žáků ( Zima,Klimo, Pračikov...). Domácí tým na slávisty vlétl velmi zhurta a z úvodního tlaku (a po našich obrovských chybách) si vypracoval dvougólové vedení.... Následně se hra vyrovnala, nicméně michálkovičtí se do bůhvíjakých šancí nedostávali, domácí velmi pestrou hrou vývoj zápasu plně kontrolovali, v závěru poločasu svoje úsilí korunovali další brankou...3:0 ...Otázkou zůstává , kam by se směr zápasu ubíral ,kdyby hned v úvodu druhé půle nepřekopnul Bongilaj prázdnou bránu z pěti metrů a následně nezahodil stoprocentní tutovku Zbořil. Avšak na "kdyby" se nehraje ,po těchto šancích naši faulovali soupeře v pokutovém území ( i když takové zákroky se jako penaltové snad již ani nepískají....) a kopala se penalta, po které domácí vedli již 4:0...Tento stav jakoby naše "nastartoval", vypracovali si dokonce viditelný tlak, ale zužitkovat jej v branku již nedokázali, naopak z brejků hrabovských ještě dvakrát inkasovali....Úplnou ostudu odvrátil v závěru Dominik Havel, který ze závaru zkazil domácímu brankáři čisté konto a upravil čestnou brankou na konečných 6:1 ...Utkání nemělo až tak jednoznačný průběh, jak by naznačoval výsledný rezultát, ale pokud tým nebude kompletní ( resp. budou jej provázet neskutečně hloupé výmluvy ,omluvy a neomluvy ), na úspěch s kvalitnějšími týmy nemůže pomýšlet, bohužel...

Sokol Hrabová - FC SLAVIA  6:1 (3:0)

Sestava: Laky - Václavík,Havel,Pračikov,Holec-Put,Baláž,Zelenkov,Nguen Hung - Zbořil,Bongilaj  (Kalaj,Zima,Klimo, Nawrocki)

Branka: Havel