Junioři plně bodovali i v nekompletní sestavě...

6. 9. 2016

Dorost Michálkovic přivítal v nekompletní sestavě na svém hřišti tým Lhotky.Chyběli omluvený Drga, neomluvený M.Baláž, Hubený a Denis Zelenka,který „hledal“ hřiště v Michálkovicích asi ještě  v pozdních večerních hodinách(...a to se již nehovoří o pozvaných hráčích z týmu žáků….).Pochvalu za odvahu nastoupit si tak zasluhují pouze Kuba Lariš a Dan Hudec-čili výsledkem byla sestava o deseti lidech…
Kluci vzhledem k stavu hráčů na hřišti od začátku vycházeli ze zabezpečené obrany,ale směrem dopředu dělali najivně hrající Lhotce obrovské problémy,hlavně Bongilaj s novou posilou-Erikem Balážem. Přesto skóre otevřeli hosté,když se v 25.minutě trefil Adam Sisr.Vedení hostů trvalo pouhých 6 minut. Po nádherně přihrávce Erika Baláže skóroval Lexa Bongilaj-1:1. Slavia otočila zápas ještě do poločasu,to  krásně zakroutil míč z přímého kopu Jarek Klimo a do šatny tak odcházely Michálkovice s vedením 2:1….
V 55.minutě se opakovala spolupráce E.Baláž- Bongilaj a Slavia zvyšuje na 3:1.Pak se trochu na oslabených domácích podepsala únava,ale dva perfektní zákroky brankáře Richarda Zimy nás udržely ve vedení….V 87.minutě přišla pojistka od kapitána Kryštofa Zelenkova,který se stává z pozice defenzívního hráče celkem pravidelným střelcem-4:1.Soupeř stačil výsledek v poslední minutě pouze korigovat na konečných 4:2.
Poděkování za odvedenou práci patří všem hráčům,jen by bylo záhodnou,abychom  proti Slavoji Rychvald nastoupili ve „fotbalové“ kompletní sestavě a snad zopakujeme výborný výkon z přípravy,když jsme následujícího soupeře porazili jednoznačně 9:4…..

FC SLAVIA – SK Lhotka  4:2 (2:1)