Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tradiční fotbalový ples se blíží....

9. 1. 2017

V sobotu 18.2. 2017 od 20:00 hodin se bude konat již tradiční fotbalový ples, který každoročně pořádá náš spolek...Zveme tímto všechny členy, hráče, rodiče, příznivce a fanoušky (a samozřejmě jejich známé...)- přijďte se pobavit, příjemným způsobem utratit nějakou tu korunku a zároveň tak absolutně nenásilnou přijatelnou formou podpořit sportovní činnost našeho klubu, který samozřejmě nepatří k nejmovitějším a jakýkoliv finanční zisk z podobné akce je pro něj zásadní...Jako vždy pro Vás bude připraveno kvalitní občerstvení, dobrá zábava spojená s příjemnou hudební produkcí k tanci i poslechu, o Vaše chuťové buňky, pohodlí a dobrý pocit se bude starat tým ochotných dobrovolníků z řad našich členů, určitě budete ve správný čas na správném místě a v žádném případě nebudete litovat...

Na každý pád počítáme s Vaší účastí, předprodej vstupenek s místenkou již začal 6.1. v kanceláři kulturního domu...

Takže neváhejte a určitě přijďte v co největším počtu, budete co nejvřeleji vítáni...

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 4
Celkem: 119814
Měsíc: 4737
Den: 285