Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plesová sezóna se bez fotbalistů neobejde...

11. 1. 2018

V sobotu 17.2. 2018 od 20:00 hodin se bude konat již tradiční fotbalový ples, který každoročně pořádá náš spolek...Zveme tímto všechny členy, hráče, rodiče, příznivce a fanoušky (a samozřejmě jejich známé...)- přijďte se za rozumné peníze pobavit, příjemným způsobem utratit nějakou tu korunku a zároveň tak absolutně nenásilně přijatelnou a pohodovou formou podpořit sportovní činnost našeho klubu, který samozřejmě nepatří k nejmovitějším a jakýkoliv finanční zisk z podobné akce je pro něj zásadní položka v kategorii příjmů...Jako vždy pro Vás bude připraveno kvalitní občerstvení, dobrá zábava spojená s příjemnou hudební produkcí k tanci i poslechu, o Vaše chuťové buňky, pohodlí a dobrou náladu se bude starat tým ochotných dobrovolníků z řad našich členů, určitě budete ve správný čas na správném místě a v žádném případě nebudete litovat...

Na každý pád počítáme s Vaší účastí, předprodej vstupenek s místenkou již začal  v kanceláři kulturního domu...

Takže neváhejte a určitě přijďte v co největším počtu, budete co nejvřeleji vítáni...

 
 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z.s.

Rychvaldská 788/4
Ostrava-Michálkovice
715 00

fcmichalkovice@seznam.cz

Statistiky

Online: 3
Celkem: 120494
Měsíc: 5029
Den: 236